Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Nikita

Složené zkoušky:

BH (IPO) - 42 bodů - Plzeň-Křimice

ZZO (NZŘ) - 48 bodů - Plzeň-Křimice

ZOP (91 bodů, výborně) - Plzeň-Křimice 26.6.2010

ZPÚ-1 (127 bodů, dobře) - Plzeň-Křimice 30.10.2011

A1 (V3) - Mariánské lázně15.5.2010, A1 (V4) - Klášterec nad Ohří 6.6.2010, A1 (V2) - Karlovy Vary 21.8.2010

A2 (V1) - České Budějovice 24.10.2010

v neděli 30. října jsme se pokusily s Nikitkou složit zkoušku ZPÚ-1 a úspěšně!!! Stopa sice tentokrát opravdu nic moc, ale naštěstí to tam není samostatný oddíl, ale jen jeden ze cviků. Asi jsem Nikitu zmátla, protože jsem nechtěně zatáhla za stopovačku (jenže ta čůza hrozně letí, tak kdo to má vychytat) a ona si pak několikrát lehla, protože si nebyla jistá, co má dělat - takže spousta povelů navíc, ale nějak jsem to došly.....Při poslušnosti Nikča tradičně štěkala, ale jen maličko, takže to nepůsobilo až tak děsivě. Možná pomohlo, že jsem ji 20 minut předtím mořila s házením disků:-) Ale hlavně se v téhle zkoušce nestřílí, takže se Nikita v průběhu cvičení uklidní - protože jakmile zazní střelba, tak už pak nezmlkne. No, takže třikrát hurá, sezónu jsme zakončili alespoň jednou složenou zkouškou (když už nám ta ZM nevyšla....). Ale práce nekončí, naopak spíš začíná, protože my tu střelbu ustřílíme a nakonec ji ustojíme (teda spíš uležíme v odložení:-)).

26. června 2010 nás čekaly zkoušky ZOP. Trochu jsme se bála, protože Nikita je nevyzpytatelná a na poslední závodě v poslušnosti byla naprosto neovladatelná, navíc nemáme až tak upevněné vstaň a obraty u nohy – s těmi válčíme už několik let. Ale nakonec se všechno dařilo, Nikita pracovala opravdu skvěle a dostala hodnocení výborně s 91 body.

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách