Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Madlenka

Složené zkoušky:

ZOP (87 bodů, velmi dobře) - Plzeň-Křimice 26.6.2A010

A1 (V1) - Plzeň-Křimice 28.9.2010, A1 (V3) -  ČB 24.11.2010, A1 (V3) - Řitka 21.1.2011, A1 (V4) - Řitka 21.1.2011

A2 (V2) - Domažlice 2.7.2011

Na první zkoušky jsem se s Madlenkou odhodlala 26.6.2010 (ve stejný den jsem vedla i Nikitku). Musím říct, že jsem Madlence docela věřila, jediné, z čeho jsem měla strach, bylo odložení. Ale to jsme zvládly za plný počet bodů, samostatně i ve skupině. Ale protože Majda neodběhla na povel volno, pan rozhodčí mi musel velet "čelem vzad", dostali jsme z přivolání jen pět bodů. S chůzí u nohy to bylo taky horší, Majdu to moc nebavilo a když zjistila, že ňaminky se nerozdávají.....No ale protože obraty i sední-lehni-vstaň máme dobré, bylo to nakonec za 87 bodů a hodnocení velmi dobře!

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách