Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Madlenka

JAK JSME JELI PRO MADLENKU

V polovině března, přesně 15., jsme se vypravili pro nový psí přírustek - jeli jsme pro Madlenku až do Brna. Cestou tam jsme se strašně těšili (jako už asi měsíc předtím, od okamžiku, kdy jsme se rozhodli, že tedy nového psíčka ano) a cestou domů jsme nemohli uvěřit, že ji už opravdu máme a že je tak strašně krásná, tak strašně malinká - a tak strašně kouše:-) Vybírali jsme si jako první z osmi štěňátek. Rovnou jsme z výběru vyřadily ty drobečky, kteří se drželi zpátky a nechtěli se na nás ani podívat a zaměřili jsme se na odvážlivce, kteří nás prozkoumávali a chtěli se kamarádit. No a jedna psí holčička mi začala okamžitě kousat nohavice od džínů, roztomile a čertovsky se přitom trářila a celkově jakoby říkala, že k nám patří - takže k nám od té chvíle patří a je to naše Marlen. Cestou domů v autě chvílema spala, chvílema kousala do všeho co bylo po ruce, ale cestu zvládla naprosto bez problémů - prostě malá cestovatelka. Doma už na nás čekala natěšená Nikita, nebo spíš nevědomá Nikita, která netušila, co se na ní chystá....Seznámení jsme provedli pro jistotu venku před domem, na trávníku, aby si Niki třeba nechránila svůj domov, ale všechno proběhlo v pododě, malá Madlenka si Nikitu hned zamilovala jako adoptivní matku a sestru v jednom a Niki, která v tu dobu zrovna hárala, ji prostě přijala jako šťěňátko, o které je potřeba se starat. No a od té doby žijeme všichni společně, snažíme se Madlenku naučit, že šéf smečky opravdu není ona a nikdy nebude, no a docela se nám to daří. Momentálně jsou Madlence tři měsíce, ovládá základy poslušnosti a pravidělně chodí na tréninky agility dohlížet na Nikitu, jestli se nefláká, pohrát si s ostatními psy a prolézat tunely - to je zatím jediná překážka, která neohrožuje její křehkou kostřičku, takže si je může podle libosti prolézat - no a to taky dělá. Další překážky - houpačku a áčko - sice už taky prozkoumávala, ale kvůli velké zátěži na klouby je zatím netrénujeme (i když Petr už je nedočkavý a nejradši by už s ní běhal všechno).

Žádné komentáře
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách