Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Madlenka

Jaká je Madlenka? Madlenka (nar. 5.2.2008), oficiálně Marlen, je snad to nejpotrhlejší a nejžravější psí stvoření, jaké jsem kdy blíž poznala. Je plná tak neuvěřitelné energie, pořád lítá, skáče, kouše, zase lítá a zase skáče.......a pak sežere někde nějaký humus. Je narozdíl od Nikity opravdu odvážná, nebojí se naprosto ničeho, všechno a všechny jde hned prozkoumat, očichat a pokud možno i ochutnat. Na procházkách musíme dávat velký pozor, aby se nesnažila skákat do všech dětských kočárků a na všechny kolemjdoucí lidi, chce se kamarádit naprosto se všemi psíky v okolí - ať jsou sebevětší. Od malička se na ní projevuje lovecký no, zajímají ji pachy, ale zvěř nestíhá - jen ve výjimečných případech a to pak stojím v šoku a divím se, co to moje poslušné zrzátko blbne. Nejvíc vystavuje ptáky, a to hlavně ty nejmenší:-) Zpočátku jsem si myslela, že lovecké vlohy moc nemá, ale jak dospěla, začala se o zvěř víc zajímat, přestože k tomu zůstala ovladatelná. Když jsme Madlenku přivezli, byla docela hodně vzteklá - pravděpodobně šéfovala smečku sourozenců a myslela si, že to u nás bude taky tak - no brzo jsme jí vysvětlili, že ne. Teď je z ní mazlivoučké a poslušné zvířátko, zajímá ji jakákoli aktivita, kterou vymyslíme, ať už je to obyčejná procházky, výlet do ZOO nebo trénink agility, ale samozřejmě nejvíc miluje dovádění s ostatními psíky a trápení Nikitky - v tom je naprostá přebornice:-) Doma jsme před ní museli dlouho schovávat všechny věci, které by mohla zničit a i teď ji občas napadne něco prozkoumat blíž - hlavně když ji zavřeme v chodbě a nepoustíme do postele. Extrémně ji zajímá voda, a to i voda ve vaně - koupelna je vůbec její oblíbenou místností a nevynechá jedinou příležitost, aby se tam šla podívat - pokouší se lézt do vany a odnáší si ven všechny věci, které udrží v tlamičce. Na nošení věcí je vůbec expetrka - ale jenom když se jí chce! Aport na povel nám trval hodně dlouho a jak to ohodnotil jednou pak rozhodčí na závodech, dostáváme body za zájem - psovoda:-) Ale nakonec se to podalo a Majda aportuje krásně - nejlepší výcvikovou metodou bylo asi soupeření s Nikitou! Madlenka je veselá, extrémně plná energie, se zájmem o celý svět, fixovaná na svojí smečku (páníčky a Nikitu), odvážná, trhlá........no prostě maďar, co Vám budu povídat:-)

Tak takhle teď vypadám - 51 cm v kohoutku a odhadem 16 kilo:-)

P1040483.JPG

Jsem už velké štěňátko!

P1030130.JPG

Madlenka nám roste jako z vody a má už 15 kg! Přesně 14,7 - váženo v pátek 11.7.2008.

P1020400.JPG

Jsem ten nejhodnější pejsáček - když spím

1  
2  
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách