Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Kdo jsme

Holky z města jsou dvě krásné psí slečny, pitbulka Nikita a vizsla (maďarský ohař) Marlen, ke kterým patří ještě panička Eva a páníček Petr - prostě taková ideálně velká rodinka - nebo spíš smečka. Nikitka se narodila 4.9.2005 a od konce října 2005 žije s paničkou Evou, vystřídali mezitím pár páníčků, až potkali svého páníčka Petra a rozhodli se žít všichni spolu. Petra sice vybrala panička, ale kdyby ho Nikita neodsouhlasila, tak by měl samozřejmě smůlu. Niki ho ale milovala od prvního setkání, chvílema možná víc než paničku, takže o společném životě bylo rozhodnuto. No a protože pro dva psíkaře je jeden pejsek málo, pořídili si páníčci v březnu 2008 ještě miminko Marlen, které se říká Madlenka, Madla, Maďar a nebo taky zrzavá potvora, můra nesmírná, sviňucha apod. Madlenka se narodila 5.2.2008 a je to ten největší škůdce, jakého si můžete představit - kouše naprosto všechno, skáče, lítá a zlobí všechny kolem. Hodná je jenom když spí a nebo když už je opravdu hodně unavená. Každopádně je naprosto úžasná a její temperament si nejde hned nezamilovat. Všichni bydlíme spolu teď už ve velkém bytě na kraji Plzně, ale byt je dobrý stejně jenom k tomu, aby bylo kam dát psí pelíšky, misky, postel pro lidi a pár dalších zbytečností. Většinu času trávíme všichni společně někde venku na procházkách, výletech, na cvičáku a na agility závodech. S Nikitkou se nám podařilo složit i několik zkoušek z poslušnosti, Madlenka má sice taky už jendu zkoušku, ale poslušnost ji výslovně otravuje, takže další úspěchy na tomto poli nejspíš nebudou:-)

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách