Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Výcvik

Jsme poslední dobou strašně poctiví a chodíme opravdu na každý výcvik, takže včerejšek nebyl výjimkou. Petr s Madlenkou si cvičili na poslušnosti a ani jsem neměla čas se tam na ně jít podívat, ale prý jim to docela šlo. Madlátko je šikovné, ale dlouho se nevydrží soustředit a nejraději by si jen hrála s ostatními pejsky. My s Nikitou jsme cvičili nejdřív sami na překážkách - kladinu včera Nikita trochu flákala a cestou dolů se klouzala, místo aby sešla:-) Na skočce jsem položila mističku s pamlsky za ní a to byste koukali, jaká krásný skok ta potvora předvedla! Takže to asi bude ta správná cesta.....Pak jsme spolu s naší instruktorkou Věrkou trénovali volno - taky na mističku s pamlsky - no a funguje to. Dokonce se nám podařil i pěkný aport, ale jinak byla Niki už trochu unavená, protože jsme předtím běhali na agility, takže byla poslušnost sice dobrá, ale ne tak úplně nadšená, jak bych si představovala.....Nakonec jsme udělali áčko tak, že jsem položila peška za něj dolů, ukázala jsem ho Nikitě a ona si pro něj došla opravdu krásně dolů, tak jak by to mělo vypadat - pak si pěška radostně odnesla s sebou. O agility (pokud to vůbec někoho z Vás zajímá:-) jsou poznámky v agility deníčku. Samozřejmě při výcviku používám kliker - nebo spíš se ho učím používat:-) Každopádně se mi zdá, že se to psům líbí a lépe se soustředí - no, uvidíme, jaké zázraky s tím zmůžeme!

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách