Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Víkend 26.-27.7.

V sobotu dopoledne jsme trénovali na cvičáku, a i když bylo velké horko, měla jsem z výcviku dobrý pocit. Nikita se hezky soustředila, neshazovala ani moc skoček a krásně běhala zóny na áčku. Slalom jsme chodili radši jen mimo parkur, protože v něm hodně chybuje, Niki byla sice jako vždy splašená, ale nakonec ho několikrát za dopoledne zvládla hezky. Madlence se moc běhat nechtělo, nebo spíš se jí chtělo běhat s ostatními pejsky, ale ne přes překážky. Petr se lehce rozčiloval, protože jeho šampionka nechtěla makat, ale bylo to asi opravdu tím horkem. Pak Petr blbnoul s Nikitou na peška a na to konto mě popíchnul, ať s ní konečně zkusím obranu, protože jí kousání fakt baví. Tak jsem se domluvila s výcvikářem a příště přijdeme s postrojem a řetízkovým obojkem a zkusíme si to. Jsem zvědavá a docela se těším, zase to bude něco nového, pro nás obě.

V neděli ráno šel Petr na trénink floorbalu a já s holkama na procházku podél Mže do Račic a přes Křimice domů. Vyšli jsme sice hned ráno, ale stejně bylo za chvíli strašné vedro. Naštěstí v Račicích je hezký přístup do řeky, takže se holky ochladily - už jsem do vody pustila i Niki, protože jsem se bála, aby se mi nepřehřála. Ale žádné velké plavání neproběhlo, jen namočit, napít a zase ven. Ale viditelně je to povzbudilo a zbytek cesty díky tomu zvládly i v tom horku bez problémů. U řeky jsme potkaly ještě koně a Madlenka z nich měla docela zážitek - pořád se otáčela a nevěděla, jestli se má bát a nebo se běžet podívat, co jsou ty velký a voňavý věci zač. Když jsme přišli domů, tak to holky okamžitě zalomily na gauč a spaly až asi do půl druhý, kdy jsme vyrazili na houby směr Brdy. Dojeli jsme so Strašic a dali si asi dvouhodinovou procházku lesem, našli jsme hub tak akorát na smaženici. Madlenka lítala jako ďas a chudinka Nikita musela jít na postroji, protože tyhle lesy jsou zvěře opravdu plné a že by se mi chtělo ji zas hledat několik hodin......Každopádně cestou domů jsme byli všichni čtyři docela unavení, i psiska byla ráda, že už je žádné fyzické výkony nečekají. Doma jsme slupli smaženici z hub (vařil Petr!), holky dostaly skvělou specialitu - granule s granulema - a všichni jsme rádi odpočívali. Hlavně někteří odpočívali obzvlášť náruživě, jak je vidět i z průvodního obrázku.

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách