Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Venčení s Erikou a Dianou

Včera odpoledne jsme měli sraz s Erikou a Dianou u Boleváku. Kupodivu se nám podařilo zaparkovat a bez větších incidentů se proplést všema těma lidma, kteří se rozhodli jít koupat. Psiska nedokázala pochopit, proč je hned nepustíme do vody, když je tak ukrutné vedro, ale to bychom si asi vyslechly hezkých vět....Došli jsme s hafama na vodítkách k Malému Boleváku a tam jsme je k jejich velké radosti konečně vypustili. Řádili jako Černá ruka, hlavně Madla s Dianou si to tedy rozdávaly pořádně a celou cestu. Vzali jsme to kolem Senečáku a Košináře a pak horem přes les zpátky. Všude kde to šlo, se hafy vykoupaly a Nikita nám pak v lese tak trochu ukázala, že teda honit a najít zvěř ona umí - chytla stopu a šup, už byla z dohledu a za chvíli jsme slyšeli, jak hlásí - to už jsem sice věděla, že nic nechytila, protože on hlásí, když to nemůže dostihnout, no ale stejně mi trochu zatrnulo. Doufala jsem, že v tom množství lidí a ciklistů, které kolem rybníků proudí, bude zvěř zalezlá někde dál, no ale nebyla....Za pár minut se Nikča ale naštěstí vrátila, celá uřícená a evidentně spokojená, jak si pěkně zaběhala. No šla pak v lese už na vodítku a pustila jsem ji zas až u vody, pár únikových tendencí ještě předvedla, ale vždycky se nechala uřvat a odvolat. Dianka taky stopy cítila, ale na rozdíl od Nikiny je skvěle ovladatelná, takže na přivolání hned přišla zpátky. No a Madla ještě  moc nechápe, o co jde....byli jsem venku asi tři a půl hodiny, hafy byly vylítané, vycachtané a spokojené a my s Erikou jsme měli dobrý pocit, jaké jsme šikovné paničky.

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách