Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Uzdravování po operaci

Ahoj všichni! V pátek naše holky podstoupily kastraci, všechno proběhlo v pořádku a bez komplikací. Nechala jsem jim udělat před narkózou i krevní testy a i ty byly úplně v pořádku. Když jsem si pro holčičky přijela, tak už byly probuzené, i když ještě trochu zmatené, ale odcházely po svých. Madlenka to snášela dobře, zato Niki celé odpoledne zvracela vodu a hleny - to byla reakce na narkózu a intubaci. Ale každý den je na nich vidět zlepšení. Madlenka sice strašně často čůrá, ale je to prý reakce na hojení (močák je blízko děložního krčku) a mělo by to vymizet. Inkontinence po kastraci sice hrozí, ale takhle v začátcích je to spojené s hojením a zase to ustoupí - tak snad jo, protože je opravdu jak koroptev:-) Dneska jsme byli na veterině na kontrole, Madlenka už to má krásné, dostala poslední antibiotika, ale Nikita si to asi trochu lízala (už mají obě límec, takže takovýmhle hrátkám je konec), takže jdeme na jednu kontrolu ještě v pátek a asi dostane ještě další antibiotika. Jinak ven už můžeme, i když zatím všechno v klidu a pomalu. Holky se začínají pomalu vracet do normálu, nosí klacíky a tváří se o poznání radostněji.

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách