Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Úterní výcvik

Na cvičáku se nám včera docela dařilo. Byla jsem tam s holkama sama, protože Petr má teď každé úterý teréninky hokejbalu. Přiznávám, že Madlence jsem se věnovala míň, ale ona stejně udrží pozornost jen krátkou dobu, takže jsme udělali několik krátkých "výcvikových chvilek" - chůze u nohy, sedni, lehni, obraty u nohy a odložení. Používám i u ní kliker a mám docela pocit, že cvičí radostněji a že je pro ni opravdu snažší pochopit, kdy udělala něco dobře. S Nikitkou jsem měla radost hlavně z překážek, kladinu už jdeme krásně a i áčko nám intruktorka Věrka pochválila a poradila nám, že ho mám cvičit až jako poslední věc a mám dávat peška dolů pod něj, aby Niki musela jít až opravdu co nejníž a aby si pak peška mohla odnést jako úlovek. U skočky zase mám dávat něco viditelného (třeba mističku s pamlskem) za ní, aby Niki skákala daleko. Věrka nás za poslušnost docela pochválila (a to jsme s ní už dlouho necvičili, takže se asi bála, že jsme všechno zapomněli) a navrhla mi, jestli nechceme jít na podzim na zkoušku ZZO.....No chceme! Mám z toho sice trochu strach, musíme líp natrénovat aport a povel "volno", ale mluvím o nějaké zkoušce už dlouho. No a o výcviku agility najdete poznámky v sekci agility:-)

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách