Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Trochu nuda

Tak musím říct, že tenhle týden se toho u nás moc neděje.....V Plzni trochu řádí psincový kašel, takže výcvik na cvičáku je přerušený. Navíc je hnusné počasí, že by páníčka nevyhnal....No prostě tenhle týden moc nemakáme, chodíme jen na procházky a psychicky se připravujeme na sobotní dogtrekking. Madlenku budou už od pátečního večera hlídat Evina s Vráťou od Anie (z Kulivé hory) a my si místo ní půjčíme od mého brášky Bestinku. Taky se musím přiznat, že jsme včera trošku popili, byť v kynologickém duchu - měli jsme takovou malou schůzičku agility, něco jako závěr závodnické sezóny - podařilo se to dost, ani se neptejte, jak moc se mi chce teď pracovat! Bohužel pejsani museli zůstat doma, ale vyrovnali se s tím statečně a za odměnu pak spinkali s námi v posteli. No a abych nezapomněla, Madlenka projevila tenhle týden trochu umělecké sklony - její pojetí interiérového desingu je skutečně osobité - např. pelech roztrhaný na miniaturní kousky a důmyslně rozmístěný po celé předsíni......pak třeba papírové kapesníky, opět na malé kousíčky, zdobící jinak nudný interiér auta.......no i když je venku hnusně, tak se teda nenudíme!

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách