Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Středa 6. srpna

Včera byl s holkama na odpolední procházce páníček sám a přivedl je zpátky celé ufuněné a uondané z toho horka. Pak holky trošku odpočinuly (zatímco já jsem mořila tělo na cvičení) a večer jsme jeli zalévat zahradu a terasové kytičky k mým rodičům do Lhoty, protože jsou na dovolené a já mám zodpovědný úkol starat se o květenu a o kočičku Trinity (britská černá a pěkný ďábel!). Ve Lhotě jsme překvapivě narazili na bráchu s jeho přítelkyní Barčou a naší milovanou bandočicí Bestinkou, kteří to tam obhospodařovali po svém, ale zalít je tedy nenapadlo:-) Madla hned začala Bestinu terorizovat, lítaly spolu po zahradě a já se jen modlila, aby něco mamce nezničily....Vykoupala jsem se v bazénu a dokonce se mi podařilo (snad poprvé) udržet Madlenku na břehu. Ona totiž vždycky předstírá, že tam jako úplně náhodou spadla a vlastně za to ani nemůže. Holky mě ale bedlivě kontrolovaly - tedy Madlenka s Bestinou, Nikita hlídala zahradu - abych se jim náhodou neutopila a evidentně chtěly obě skočit za mnou. Pak jsme společně s bráchou a Barčou teda zalili kytičky a šli jsme se všichni projít na louku k řece. Holky lítaly všechny tři jak praštěné, čichaly myšičky a hledaly, co by se tak dalo ulovit. Pak brácha začal chytře zkoušet, jestli psy rozlyšují slovo kočička a myšička, no a Niki to teda rozlyšuje, takže okamžitě vylítla přes celou louku a začala hledat, kde že ta kočička jako je. Bestinka šla samozřejmě za ní, ta nemůže v takové chvíli chybět, ale naštěstí se docela rychle vrátily - i když na Nikitu jsem musela  dost nahlas zařvat, protože projevila chuť zkusit najít něco k ulovení i v lese:-) Zpátky na zahradě pak blbly holky všechny tři spolu, teda spíš si chtěla hrát Nikita s Bestinkou a Madla se jim do toho statečně pletla, ale všechny tři je to evidentně dost bavilo. Ani se mi nechtělo domů, ale přeci jen ráno vstávačka do práce.....no ale příští týden máme dovču, tak si to užijeme.

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách