Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Škodič likvidátor

Zrovna nedávno jsem si říkala, jaká je ta naše Madlenka hodňoučká, že nic moc nezničila, doma už nečůrá a tak....no, včera nám to teda předvedla v plné parádě! Rozkousla si pelíšek, nebo spíš v něm vykousala díru, vytahala všechnu molitanovou náplň a roznosila ji po celé předsíni. Pak ji taky zajímal domácí telefon, který vísí na zdi - oškrábala kolem něj kus zdi (asi jak skákala a chtěla ho chytit do tlamky), ožvýkala kabel....No spoušť. Naštěstí přišel první domů Petr, takže uklidil největší chaos, nacpal molitan zpátky do pelíšku a pelíšek zašil - jsem zvědavá, jestli přežije aspoň dnešek:-) Madla prý celou dobu ležela na zádech na druhém pelechu a snažila se mu podlézat, aby se na ní nezlobil - no asi to docela zabralo, páníček má pro ni slabost.....

Další výkon pak předvedla krasavice v noci - když jsem je poslala z naší postele na pelíšek, slyšela jsem za chvíli divné rachtání, jako kdyby si Madla chtěla vlézt do skříně (máme ji v chodbě bez dveří, místo věšáku) a ustlat si tam - tak jsem se šla podívat a málem mě trefil šlak......Náš miláček se totiž vyčůral přímo na svůj pelíšek (rozteklo se to ještě asi přes půl předsíně) a jak jí to studilo, tak se chtěla uložit opravdu ve skříni. Takže následovalo trochu čoro moro, já jsem to vytřela, pelech hodila do pračky, Madlu donutila lehnout si na deku a Nikitku chvíli přesvědčovala o tom, že na ní se opravdu nezlobím, že ona je moje hodná holčička:-) Jo ale ona vlastně není tak úplně hodná, protože odpoledne se Petrovi na procházce vyválela v něčem moooc voňavoučkém (mršiněčka, ňamky, ňam!), takže ji musel vykoupat.....No prostě povedený den, zvířátka naše milovaná!

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách