Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Rozkousané botky

Včera odpoledne bylo strašné horko, takže cvičák se nekonal a holky byly jen s páníčkem (který má dovolenou) na krátké procházce, protože v tom horku se stejně nic moc dělat nedalo. Zato dnešní ráno bylo u nás trošku adrenalinové - když jsem vstala a šla se podívat na holky do pelíšku, myslela jsem si, že mě snad trefí šlak. Madlenka si natahala moje sandále a Petrovo boty do pelíšku a spinkala mezi nimi jako neviňátko. Na druhý pohled jsem si ale všimla, že její dostaveníčko s mými sandály nebylo zas až tak nevinné - jeden z nich to totiž nepřežil, zbyla z něj jen ohlodaná podrážka!

No a z Petrovo bot zase vytáhla vložky a taky je trochu esteticky upravila. Když jsem na ní houkla, co to je, tak se snažila stát menší a ještě menší, aby byla nejmenší na celém světě a mohla se úplně rozplynout v pelíšku....

No chytila jednu mým sandálem a vysloužila si trochu kázání a jako trest žádné pomazlení v postýlce, což je jinak náš ranní rituál. Stejně to ta potvůrka udělala ze vzteku, že nemohla spát s námi v posteli. No, sandálky už bydlí v koši a Madlence jsem samozřejmě za chvíli odpustila, teď už spokojeně spinká na gauči a zase se tváří jako nejhodnější pejsek na celém světě.

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách