Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

První úlovek

Madlenkce se včera podařila jijí první lovecká akce! Cestou na procházku našla před domem ptáčátko, které ještě neumělo létat - nebo se možná zrovna létat učilo. Stačilo jedno pípnutí, Madla vyrazila jako střela a už měla ptáčka v tlamičce. Nikita ani já jsme nestihi vůbec zareagovat.....Povely fuj a pusť byli naprosto zbytečné, protože Madlenka trpěla pravděpodobně chvilkovou hluchotou, takže jsem jí musela ptáčka vypáčit z tlamičky - ale už bohužel mrtvého, jak se ho snažila Madlena co nejrychleji rozkousat a polknout, abych jí ho nevzala. Navíc to pravděpodobě bylo mládě rehka obeckého, mého oblébeného ptáčka - dva dospělí tam pak totiž poletovali a hledali to své mládě.

 

No, ze štěňátka se nám stává lovec - geny se prostě nezapřou

Žádné komentáře
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách