Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Procházka s Dianou

V pátek jsme šli na společnou procházku s Erikou a Dianou. Protože Erika se bude stěhovat na Košutku, kde jsem bydlela většinu svého života, domluvily jsme se, že jí ukážu nějaké hezké procházky po okolí. Sešli jsem se u Glóbusu a vyrazili do lesa na Sitnou, šli jsme nejprave směrem na Krkavec a pak odbočili zpátky z rybníku Hádek a kolem studánky (ve které už ale vyschl pramen), nádrže dobrovolných hasičů a Střelnice zpátky k autům. Psiska si krásně poběhala, dokonce i Nikita byla většinu času na volno a neutekla - no ovšem ve chvíli, kdy jsem jí za to chtěla pochválit, se ztratila v křoví.....a přišla hned, strašně veselá a hrdá - no za chvíli jsem pochopili proč...Trošku se nám kočička naparfémovala hovínkem, no chtěla jsem ji v tu chvíli na místě zabít! Kromě tohohle zábavného extempóre to byla krásná procházka (Erika ani neprotestovala, že je to daleko:-), zrzuchy se cestou vyblbly, vykoupaly se v Hádku a Nikita si tak samostatně rejdila po lese, čichala pachy, ale naštěstí jsme nepotkali žádnou zvěř, takže mohla jít bez vodítka. Asi tak 100 metrů od cíle začalo kapat a najednou pršelo jako ďas - no sice jsme zrychlily krok, ale stejně jsem nastupovala do auta mokrá jako myš. každopádně vycházka to byla vydařená, psíčci se doma nakrmili a rádi se uložili k odpočinku.

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách