Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Pořádná smečka

Sousedi si o nás asi myslí, že jsme se už definitivně zbláznili - máme totiž na hlídání Bestinku, takže když jdu se psama ven, skoro se nevejdeme do výtahu a budíme opravdu velkou pozornost! Dneska si Bestinu sice brácha vyzvedne, ale stejně ji budeme mít teď často, protože bráška pracuje v Liberci a Barča by to doma s miminkem i Bestinkou asi moc nezvládala......No každopádně smečka jsme nádherná, někteří lidé nás obdivují, ale většina se za námi nevěřícně otáčí:-) Včera jsme byli na dlouhé procházce na poli, které bylo čerstvě zorané a právě ho vláčeli - takže krásný povrch pro lítání, holkám se to náramně líbilo! Zvlášť Madlence, protože ta miluje všechny sypké věci. Lítala v tom jako cvok, lehala si, pak zase skákala střídavě na Nikitu, Bestinku a mě (k mé velké radosti - čistá prostě nikdy nejsem:-)). Po procházce následovalo krmení Madlenky - Bestinka nedokázala pochopit, proč ona taky nedostala (dávám jim dvakrát denně a Madlence pořád ještě třikrát), takže jsem jí to pak musela vynahradit sušeným ouškem. Ono každé krmení je s nimi velká závaba - když zjistí, že je čas jídla, tak stojí kolem mě, sliny jim kapou, no bezva. Pak se vrhnou na misky a rychle, rychle žerou, aby jim to nikdo nesnědl. Madlenka pak pravidelně ještě kontroluje ostatní misky, jestli náhodou nezbylo:-)  Naštěstí je Bestinka vychovaná a do postýlky nám neleze, protože to bychom s Petrem už opravdu museli spát na zemi! No ale kdo mě znáte, tak si dokážete představit, že jsem s takovou smečkou v sedmém nebi! Škoda, že Bestinku dnes vracíme a přijde asi zase až v pondělí...:-)

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách