Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Pondělí

Včera jsme se šli proběhnout na naše oblíbené pole v Zadních Škvrňanech - pole jsou teď posekaná, takže se po nich dá hezky chodit a je daleko vidět. Holky honily ptáčky a Madlenka nevynechala jedinou příležitost, jak proběhnout louží a zablácenými tlapkami pak skákat po Nikitě, až byla Niki celá žíhaná:-) Cestou jsme se zastavili na cvičáku, že si trochu zatrénujeme poslušnost a zónu na áčku, které tam stojí pořád a neuklízí se. Petr s Madlenkou chvíli cvičili, ale s Nikitou to nešlo - pořád odbíhala za nějakými pachy a naprosto se nesoustředila, cvičila jen z donucení a to nemá vůbec význam. Pak jsem se dozvěděla, že na cvičáku byli dopoledne trénovat obrany policejní psovodi - takže tam byla spousta cizích pachů.....Ale zvládli jsme aspoň kladinu, skočku a áčko na poslušnosti - kladinu Niki už chodí hezky pomalu, tak jak má, no a i áčko nám jde celkem dobře, i s navázáním chůze u nohy. Jen skočka - zase - Nikita prostě nechce pochopit, že jí musí přeskočit bez doteku (udělá to tak v polovině případů, a to ještě na nízké verzi...) - no prostě jako v agility. Ale aspoň jsme zjistili, že můžeme na cvičák chodit i mimo výcvikové dny, což nám určitě prospěje:-)

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách