Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Pátek 22.8. - neděle 24.8.

V pátek odpoledne jsme s holkama vyzvedli u mého bráchy Bestinku (zas jsem vypadala jako psíkařský exot s třemi velkými hafy na vodítku), připojila se k nám Erika s Diankou a vydali jsme se do lesů kolem Krkavce. Černé hafy (Nikita a Bestinka) šli většinu času pro jistotu na vodítku a zrzuchy lítaly samozřejmě na volno. Cestou jsme vykoupali psiska v rybníčku Hádek - voda je okamžitě osvěžila a začalo velké honění a řádění. Nikitku jsem pak na okraji lesa zkušebně pustila a když se držela celkem v rozumné vzdálenosti, pustila jsem na chvíli i Bestinku. Pak jsme ale potkali dvě staré paní s malým pejskem, které se tvářili hrozně vyděšeně z naší smečky, tak putovali holky dál zase na vodítku a na volno si poběhaly až na louce. Každopádně to byl pěkný dvouhodinový trénink, s cestou do lesa a z lesa skoro tři hodinky. Bestinka pak ode mě dostala k narozeninám pískací hračku a velkou žvýkací kost, takže jsem pořád její nejoblíbenější teta:-)

V sobotu jsme byli dopoledne na výcviku a odpoledne v Křimicích na ukázkách agility (víc v sekci "Agility". Večer jsme pak byli pozvaní na grilovačku u mých kamarádů, kde psiska lítala několik hodin po zahradě, takže celkově krásně strávený den.

V neděli jsem hned dopoledne naložila holky do auta a jeli jsme navštívit mé rodiče na chatu do Vstiše. Na zahradě musela být Nikita uvázaná na vodítku, protože u sousedů za plotem v křoví si udělala pelíšek kočka s koťátkama - Nikita se mohla zbláznit, zuřivě se na ně snažila dostat a kočičky z toho mělo trošku šoking.....Pak jsme se šli i s mojí maminou projít do polí, holky lítali po stopičkách a byly naprosto spokojené, Nikita občas zmizela mezi stromy, ale protože tam opravdu není kam utéct a není tam žádný hluboký les (jen takový "háječek") tak jsem ani neměla strach. Odpoledne jsme šli ještě na jednu procházku, to před námi vyběhla srna a Madlenka se za ní pár metrů vydala, ale nechala se krásně odvolat. Nikita v tu chvíli čichala o kus dál, takže ani ona mi neutekla. Pak se ale Niki rozhodla systematicky prohledávat remízky, takže byla dost dlouho z dohledu, ale žádnou zvěř nevyhnala. Z chaty jsem jela navštívit Eriku do jejího nového bytu - holky jsem nechala spát v autě - a dostala se mi velká porce pomazlení od Dianky. Návštěvu jsme zakončili procházkou na poli a pak už hurá domů k plným miskám a do pelíšku:-)

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách