Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Neděle 17.8.-středa 20.8.

Neděle byla první den doma po dovolené, takže abychom nezaháleli a nestratili získanou ťapací kondici, prošli jsme se s holkama přes les z Plzně do Lhoty k mým rodičům. Cestou jsme potkali pár srneček (Nikita byla na vodítku), které Madlenku hrozně překvapili, až z toho zmateně pobíhala a snažila se vyčmuchat, co to bylo za zvláštní zvířátka:-) Odpoledne jsme pak šli zase pěšky zpátky, ale tentokrát přes louky a kolem Borské přehrady, aby mohla i Niki jít na volno.

V pondělí proběhla jen procházka z nás na poli a v úterý po cvičáku jsme se šli ještě vykoupat do Mže a poběhat si na louce. Holky dvakrát vyplašili koroptve, o nějakém vystavování u Madlenky nemůže být teda vůbec řeč - tak strašně jí překvapilo, co to před ní vylítlo, že chvíli jen tak stála a koukala...No snad časem, až pozná všechnu možnou zvěř, to bude lepší.

Ve středu večer jsme se sešli s Erikou a Dianou, já jsem s sebou vzala i bráchovu Bestinku, a šli jsme se toulat do polí a lesíků na Košutce. Došli jsme až do Račic a přes Sylván zpátky. Cestou holky našli hlavně pár myší a Nikita s Bestinkou jednou vyběhli na pár minut prohledat vzdálenější okolí, takže pak už šli na vodítku:-) Bestinka teď musí s námi trénovat, protože jí chci vzít v září na dogtrekking - sice jen 40 kilometrů, ale musím jí trochu zvednout fyzičku. Měla včera zrovna narozeniny, tak měla tu procházku i jako takový dáreček - a evidentně byla moc spokojená:-)

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách