Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Návštěva u Petry v Třebčicích

V pátek odpoledne jsem naložila do auta Madlenku (Nikita se doma léčila v postýlce) a kolegy a kamarády z práce Šimona a Petru a vyrazili jsme směr Třebčice u Nepomuka, kde Petra bydlí. Petra má doma německou ovčandu Lady, které je asi 1,5 roku a byla pořízena na hlídání pozemku - sice nehlídá, ale zato jim ničí sádrové trpaslíky (kteří patří Petřině tchýní) a další zajímavé věci na zahradě. Lady se s Madlenkou viděla poprvé v životě, byl to pro ni vlastně první pejsek na hraní - no a naprosto se do sebe zamilovaly! Lítali jako o život, hlavně kolem stolu, pod stolem, kolem grilu a tak podobně. Nějaké fotky dodám později, až se mi podaří je z Petry vymámit, protože jsme fotili jejím foťákem. Vzali jsme psiska i na chvilku na malou procházku, Lady nám předvedla, že umí aportovat a Madlenka, že umí číhat a krást jí aporty, ještě něž je donese k nám. Když jsme odjeli, tak Lady ze žalu rozkousala kropáč. Madlenka usnula hned, jak nastoupila do auta a pak už se doma jen nacpala a přesunula do pelíšku, ještě předtím proběhla velká vítačka s Nikitou, která se na mě tvářila trochu uraženě, kde jsem byla tak dlouho bez jí - navíc se zrzuchou.....

Žádné komentáře
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách