Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Maďarka Diana

Na včerejší procházce po louce v Božkově jsme potkali maďarskou ohařku Dianu. Viděla jsem je už z dálky, jak spolu s paničkou na louce pilně cvičí, takže jsem se k nim samozřejmě hned vydala - nemůžu přece projít kolem maďara a nejít se se známit, že. S paničkou jsme si vyměnili spoustu zkušeností a Madlenka s Dianou si hezky pohrály. Nikita se do toho moc nezapojovala, Diana se totiž na ni netvářila úplně nadšeně. Diance je 15 měsíců, ale není o moc větší než Madlenka - a to jsem si myslela, že to naše maďarské zvíře už poslední dobou skoro neroste. Bylo to moc fajn, snad je zase brzy potkáme. Dokonce jsme zjistili, že se kamarádí se Zdeňkem a Dinem (border colie), kteří chodí s námi do Křimic na agility. Plzeň je prostě královna vesnic, každý se zná s každým.

Žádné komentáře
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách