Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Maďaří procházka v Rokycanech

Včera večer jsme si náramně užívali! Vyrazili jsme na psí procházku v Rokycanech a bylo nás opravdu hodně - 6 maďarských ohařů, kterým vévodila naše černá Nikita a sedm lidí - Evča s Vráťou a jejich Anie, já a Petr s Madlenkou a Nikitou, Erika s Dianou, Julča s Aishou a Barča s Agátou a Amy. Celé to vzniklo tak, že jsme se domluvila na seznamovací návštěvě s Anie a její paničkou Evčou, pak se k nám přidala Erika s Dianou, které známe z jedné procházky v Božkově, no a pak už se to nabalovalo jako lavina! Bylo to úžasné, tolik zrzek pohromadě (byly to totiž samé feninky) a mezi tím jedna černá skvrnka. Šli jsme po lukách směrem ke kostelíčku Vršíček, psiska řádila a lítala tak, že jsme většinu doby viděli jen zrzavé šmouhy a občas se mihlo něco černého. Cíl naší cesty byl kostelík na kopci, nebo spíš hospůdka, která je nedaleko a kde jsme se usídlili i se všemi hafany - místním to nevadilo, dokonce měli velkou radost, protože mají bernského salašnického psa, který byl z přítomnosti tolika slečinek celý rozvášněný! Dali jsme si nějaké osvěžující drinky, trochu si popovídali a holky zatím lítali kolem škodily:-) Cestou zpátky, už za šera, vyplašili psiska na poli skupinku srnek a začal hon! Vyběhly za nima všechny, kromě naší malé Madlenky a Eričiny Diany, která byla z celé skupinky rozhodně nejposlušnější a nejvycvičenější. Všechny lovící zrzavky se vrátily během chviličky, kromě Agáty a samozřejmě Nikity - už jsem se trochu bála, ale naštěstí se za chvíli vrátily i tyhle dvě výtržnice a mohli jsem vyrazit na cestou domů (Nikitka už pro jistotu šla na vodítku). K autům jsme dorazili už opravdu za tmy, někdy kolem desáté. Psiska byla evidentně šťastná, vyběháná a vyřáděná a páníčci spokojení, jak se to vydařilo. Všichni jsme se shodli na tom, že to musíme co nejdříve zopakovat! Naše holky spinkaly už cestou v autě a doma se jen nakrmily a spinkaly až do rána. Na naše fotky se můžete kouknout na www.nikiamadla.rajce.idnes.cz/Madari_vylet/ a na fotky a další povídání se můžete kouknout na www.aniezkulivehory.estranky.cz a na www.lasiczka.cz, a krásné fotky od Eriky jsou na http://artemismok.rajce.idnes.cz/.

Žádné komentáře
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách