Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Louka v Božkově

Včerejší venčení zase probíhalo v pořádné smečce - naše holky, Bestinka a Diana. Šli jsme na louku do Božkova, abych mohla pustit na volno i černé potrůvky. Holkám se to moc líbilo, radostně si pobíhaly, čichaly myšky a možná i bažanty a trošku prohnaly hejno kachen. Ráchaly se při každé možné příležitosti v řece, takže jsme byly s Erikou trošku zacákané a ublácené - no ale to jsme vždycky:-) Největší zážitek měli Bestina a Nikita z parašutisty, který přistál kousek od nás - šli se na něj podívat a trošku štěkaly, ale naštěstí jen z dálky a pak se nechaly odvolat. Potkali jsme i pár dalších psíků, ale naší smečky se všichni báli a jeden pán, když jsme mu říkali, ať svého retrívra pustí si pohrát, nám řekl: "No ale támhleto je přece pitbul!" No jo, jsme holt to "bojové plemeno", nedá se nic dělat.....Trochu jsem tentokrát i fotila, když mě netáhli psiska na vodítku, můžete se podívat na http://nikiamadla.rajce.net/Bestinka/.

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách