Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Likvidátor pokračuje

Madlenka se asi nějak dozvěděla, co jsem napsala o jejím likvidačním zásahu (možná jí to práskl páníček:-), každopádně se rozhodla, že nám ukáže, že to teda rozhodně nebylo všechno a máme se tady na co těšit. Včera jsem přišla domů a kromě spouště na zemi - roztrhaný časopis, který jsem jí tam narafičila - mě překvapilo, že je rozsvíceno a jsou otevřené dveře do ložnice. No, milá krasavice skákala na vypínač (identifikovala jsem otisky drápů), rozsvítila obě světla v chodbě a naučila se (sviňucha jedna) evidentně otvírat dveře - Nikita to totiž nikdy nezkoušela, takže viník je poměrně jasný. V ložnici pak vytahala proutěné košíčky, vysypala časopisy a mapy a rozkousla naštěstí jen jeden ten košíček, mapy nechala v celku. No a v posteli byla vyležená místečka, takže evidentně si tam pak obě spokojeně chrupkaly! Měla jsem chvíli vztek, ale pak jsem se musela smát, jaká je to sviňucha šikovná a vyčůraná. Takže dneska jsou dveře zamčené, tak uvidíme, co se zase podaří nového:-)

Po rychlém úklidu kalamity jsme vyrazili na procházku do polí a cestou jsme se zastavili na cvičáku trochu potrénovat zóny na áčku a poslušnost - s Nikitou hlavně povel lehni, protože nám dělá problém odložení za chůze, a pak obraty na místě u nohy. Zkusila jsem pak taky Nikitu odložit a cvičit mezitím s Madlenkou - poprvé se Nikča zvedla, ale pak pochopila, co chci a krásně zůstala.

Novorozená mailátka jsem včera bohužel neviděla, ale mají se prý krásně k světu a pořád se krmí a krmí, stejně jako jejich maminka Maila, která se začíná projevovat jako Otesánek:-)

Zítra odjíždíme na víkend do Jeseníků za sestřičkou Sindy, jede s námi i Anie z Kulivé hory a budou tam ještě další maďaráčci, tak se moc těšíme. Cestou navštívíme ZOO ve Dvoře Králové, kam pouštějí i psíčky, takže holky budou mít o zážitky postaráno.

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách