Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Léčení zánětu močáku

Nikitka jako správný marod celý víkend odpočívala a naštěstí se její stav rapidně zlepšil - už v sobotu bylo vidět, že antibiotika zabírají a že je jí výrazně lépe, no a v neděli večer už začínala mít roupy, jak tři dny nebyla na delší procházce, takže si nosila hračky (to normálně dělá už málokdy) a snažila se vyprovokovat Madlenku k boji - to jsem jim ale nedovolila, protože byli zrovna po krmení. Pak jsem jim dala oboum žvýkací kost, Nikita se s ní uchýlila na gauč v kuchyni a Madlenka na pelíšek. Nikita jí sežvýkala celou, Madlena se s ní mořila hodně dlouho a pak jí buď někem ukryla, nebo jí ji Nikita ukradla, to nevím.....V sobotu večer jsem taky holkám aplikovala přípravek proti klíšťatům, blechám a hlavně roztočům z trávy, tak snad se Madlence konečně ztratí její vyrážka.

Žádné komentáře
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách