Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Konečně nějaká procházka

Včera odpoledne jsme konečně vyrazili zase na pěknou procházku - marůdek Nikita už je na tom docela dobře a Madlenka přestala simulovat kulhání. Normálně bychom v úterý mířili na cvičák, ale Nikitu chci radši nechat pořádně doléčit a Petrovi se samotnému nechtělo. Cestou jsme si vyzvedli ještě naší kamarádku Mailu (jackrussel terier), která je pravděpodobně březí, takže se tváří jako svatá Dala, moc se jí s námi teda nechtělo, ale nakonec jsme jí přesvědčili. Sice se asi stokrát zastavila, jestli to jako opravdu myslíme vážně, ale pak se rozběhala a vypadala spokojeně. Vyrazili jsme do polí na konci Plzně, směrem na Křimice. Psiska si pobíhala, čmuchala zajímavé pachy, Madlenka se ráchala v každé druhé louži a snažila se ulovit všechny ptáčky, které viděla. Cestou jsme potkali krásnou ridgbačku, se kterou se holky přátelsky pozdravili a šli jsme dál. Pak jsme měli menší incident s jedním divným pánem, který bydlí v maringotce v opuštěném sadu a má tam hafo koček - Nikita tam samozřejmě běžela a štěkala na jednu číču na stromě, takže jsme si hned vysloužili kecy o tom, že mají mít psi náhubek a že na nás zavolá poldy - no vyslechl si od nás taky pár pěkných věcí, protože on tam nemá vůbec co dělat a že chová v polích kočky, no za to já teda fakt nemůžu. Navíc se nic nestalo, naštěstí byly kočky dost chytré, aby neslezly z toho stromu:-) Pak už jsme v příjemné pohodičce pokračovali dál a užívali si docela hezkého podvečera. Nikitka byla pak už viditelně unavená, přeci jen je pořád na antibiotikách. Vrátili jsme Mailu, dali si u jejích páníčků čaj, koukli se u nich na seriál Přátelé (teda já koukala, Petr to nemá rád, takže trochu pyskoval:-) a šli jsme domů nakrmit a uložit zvěř.

Žádné komentáře
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách