Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Déšť a bahno

Včerejší procházku jsme si tedy opravdu "užili".....Bestinku už jsme vrátili bráchovi, takže jsme šli jen já a holky - takže nám bylo trošku smutno. Zato jsme ale uprostřed pole chytly nádherný slejvák, který sice asi za 10 minut přešel v drobný déšť, ale to už jsem byla úplně mokrá...... Holkám se to narozdíl ode mě moc líbilo, lítali v dešti jako třeštiprdla, Madla se do toho ještě válela v mokré ornici, skákala zablácenými pacinami na Nikitku - no krása nesmírná! Domů jsem dorazila úplně mokrá a měla jsem místo černého a zrzavého psa dva hnědé psy, nebo spíš dvě blátivé koule! Psiska šupajdila hned do vany - nejdřív Madla, pro kterou je to neuvěřitelný zážitek - chytá vodu ze sprchy, celá se kroutí a myslí si, že to je děsně zábavná hra. Mě přitom vždycky bere vztek, ale to mi stejně moc nepomůže, Madlenka se baví skvěle. Nikita zase koupelnu nesnáší, do vany ji musím lákat na pamlsek a pak se celou dobu tváří jako u mučení.....No nakonec byly odblácené (jen jsem je spláchla, bez šampónu), což oslavily radostným ródeem u nás v posteli:-) Dnešní počasí nevypadá o moc lépe než včera......no podzim.....

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách