Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Další maďarák!

Včera jsem měla původně v úmyslu vyrazit na cvičák a zkusit s Nikitou trošku potrénovat, ale vypadalo to na déšť a neměli jsme auto (páníček si někde lítal bez nás), tak jsem to radši zavrhla a chvíli jsme se s holkama váleli v posteli. Petr přijel domů někdy po šesté, tak jsme se zbalili a jeli se projít do Borského parku - zas jen my holky, protože na Petra leze nějaký bacilus bacilus chřipkus.....Obešli jsme celý park, došli až do Českého údolí a pořád žádní pejsci na hraní. Už jsem si myslela, že fakt nikoho nepotkáme a najednou k nám běží něco zrzavého! A byl to maďarský ohař Akim s paničkou - Akimovi je 9 měsíců a je správné vižlí třeštiprdlo (i když se teda snažil tvářit důležitě, když jeho panička říkala, že by mohl být Madlenky budoucí ženich). Psiska hned začala lítat jako o život, Akim nejdřív nevěděl, kterou z holek si má vybrat - Nikita ho totiž hodně provokovala, ale pak špatně došlápla a chvíli kulhala - naštěstí to hned přešlo, ale hrát už si pak nechtěla. Akim s Madlenkou se po sobě váleli, lítali, oslintávali se a vůbec si to opravdu užívali. Když chtěla Madla chvíli pauzu, tak se schovala pod lavičku, kam už se Akim nevešel, no ale odpočinek jí stačil pár sekund a lítali na novo. K domovu jsme se vydali někdy kolem půl deváté, ale maďarákům se očividně ještě vůbec nechtělo! No ale cestou domů holky v autě chrněly....Bylo to moc fajn, tak snad Akima zase brzo potkáme!

Žádné komentáře
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách