Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Brrr! Zima!

Od neděle je odporná zima, ale holkám to zatím moc nevadí, možná se to i lepší při výcviku, horko pro ně bylo moc velká zátěž. V pondělí odpoledne pršelo, takže jsme šli jen na opravdu kraťoučkou procházečku po okolí a i za tu chvilku si Madlenka stihla rozříznout pacinku - asi o nějaký střep. No ale žádná tragédie, vyčistili jsme to a za chvíli se to samo zavřelo. V úterý jsme byli na cvičáku, s Nikitkou jsme trénovali hlavně povel volno (učím ji odbíhat na jedno místo, kde je vždycky připravená krabička s pamlskem), aport - na vodítku a pak obraty na místě a odložení. Taky chůzi u nohy bez vodítka, ale tu umí perfektně jen při výcviku agility, protože to jsem pro ni to nejzajímavější na celém světě - v tu chvíli bychom za chůzi u nohy dostali plný počet bodů, Nikita je totiž předpisově radostná! No ale mimo agility to není taková sláva.... Taky jsme si po dlouhé době zopakovali plazení a nezapomněla to! S Madlátkem jsem cvičila jen v krátných úsecích, chůzi u nohy, sedni, lehni a taky obraty u nohy. No a konečně se nám podařilo naučit ji podávat pacičku! Tenhle povel se jí totiž vůbec nelíbil a já jsem vždycky ztratila trpělivost ji to učit, ale nakonec se to přeci jen podařilo a ona pochopila, o co jde. Pořád používám kliker a musím říct, že jsou holky s ním přesnější a veselejší. Po výcviku jsem chtěla vzít holky ještě na chvíli na pole, jenže hned na kraji jsem viděla stádečko srn (už se šeřilo), takže jsem to radši otočila k domovu - že by se mi chtělo na Nikitu v té zimě čekat a děsit se, jestli je mi vrátí, to tedy ne:-) O agility tréninku víc v sekci agility:-)

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách