Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

Bolevecké rybníky

Pro včerejší procházku jsem nám vybrala cestu kolem Boleveckých rybníků, protože se tam dá koupat a okolo jsou nádherné lesy. Nikitě jsem vzala radši postroj, abych jí mohla připnout, kdyby měla nějaké únikové tendence za zvěří, ale nakonec šla skoro celou dobu na volno a poslouchala jako hodinky. Nevím, jestli to bylo tím, že tam zrovna žádnou zvěř necítila a nebo jestli prostě dostala rozum - no ale to asi ne:-). Cestou jsme se zastavili na delší dobu u Seneckého rybníka, kde si Niki krásně zaplavala, nosila klacíky jako divá a Madlena na ní číhala z břehu a pak se o to honily. Taky hrabaly v písku, Madlenka lítala "vižlí" kolečka kolem celé pláže a tak vůbec krásně blbly. V lese jsem si utrha pár malin, borůvek a jahůdek a Madlenka nemohla pochopit, proč taky nedostane, takže mi pořád lezla pod ruce a snažila se zjistit, co že to tam je tak dobrého. Pak našla Madla tenisák, z čehož měla obrovskou radost, hrdě si ho nesla jako svůj úlovek a celá se u toho kroutila radostí (kdo máte doma vižláka, víte, o čem mluvím:-)). Občas jí ale vypadl z tlamičky a Nikča jí ho hned sebrala, takže se o něj trochu honily. Na zpáteční cestě jsme potkali pár zajímavých psíčků, jednoho barváře - ten se Madlence mooc líbil, a pak kokršpanělku Katy, která s námi chodila na cvičák do Doubravky a ještě německého ovčáka Igora. Igor se tak trochu zamiloval do Nikity, ale ta teda neměla zrovna milostnou náladu, tak ho trošku oprdla - což mu nevadilo a zkoušel to dál. Pak se mu to snažila Madlenka vynahradit líbáním na čumáček (je to hrozná vášnivka), ale to mu asi nestačilo. Po třech hodinkách jsme dorazili zpátky k autu - holky trochu smrděly bahnem z jednoho z rybníků (trochu smrdí ještě teď, ale nemůžu je přeci koupat denně...). Byla to moc povedená vycházka, počasí akorát - ani vedro, ani zima, potkali jsme pár psíčků, zablbli si a ještě máme nový tenisák.

Žádné komentáře
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách