Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

9.-11.září

V úterý jsme se projevili jako lajdáci a místo cvičáku jsme jeli do Žákavé, kde má Petr dědečka. Přijeli tam za námi Vráťa s Evčou a Anie, kluci plánujou nějaké stavební úpravy u dědy v chatě, no a pak jsme se společně prošli po loukách u řeky, holky se vykoupaly a dováděly - hlavně zrzuchy, samozřejmě:-) Cestou jsme zahlédli obrovské stádo srn, ale psi si ho naštěstí nevšimli - cesta k němu totiž vedla přes trať, takže by to nebylo nic moc.

Ve středu večer jsem rozšířila naší smečku ještě o Bestinku a Eriku s Dianou a šli jsme do lesů na Lochotíně. Nikita a Betinka ťapaly na vodítku - mám totiž nové doktrekkingové pro dva psy - a zrzečky lítaly na volno a blbly. Jak se začalo šeřit, začly být psiska pozornější a dokonce i Madlenka občas vystavovala něco v křoví. Diana byla chvílema jako šílená, takže si ji pak Erika taky připla na vodítko, protože ji nebavilo pořád pískat. Di sice reaguje na každé zavolání, ale pískat pořád dokola není moc zábavné.....V jednu chvíli se mi zdálo, že už je Bestinka unavená, tak jsem ji zkusila z vodítka pustit - asi čtvrt hodiny šlapala krásně na volno, nikam neutíkala, tvářila se jako nejhodnější pejsek na světě - a najednou frnk! a byla pryč! Skoro tma, na volání nereagovala.....no ale přišla za pár minut, uhoněná a spokojená a dál putovala zase na vodítku.

Ve čtvrtek jsme zase naložili Bestinku, zaparkovali auto u našeho cvičáku a vyrazili do polí kolem Křimic a Račic. Cestou se Madlenka stihla vyválet v hnoji tak, že z jedné strany byla celá obalená - no něco odporného. Naštěší na naplánované trase bylo několik míst na koupání, tak se to z ní zase umylo. Bylo veliké vedro a cesta na první koupačku trvala asi hodinu, takže holky už se po mně koukaly, jestli to jako myslím vážně, ale voda je okamžitě nastartovala a lítalo se nanovo. Na cvičáku jsem se pak snažila přesvědčit Bestinku, aby prošla tunelem - ale nepodařilo se mi to. Zato jsem ji ale naučila áčko, i když jsem ho musela nejdřív úplně rozložit, no ale pak už ho běhala, i když tedy pořád snížené (je to přeci jen obrovský pes, takže může kvůli kloubům jen nízkou verzi). Každopádně to byla pro Bestinku zase nová zkušenost, navíc tolik cizích psů a lidí - ale chovala se naprosto pohodově, kromě počátečního vrčení na Igora, který se do ní ale pak zamiloval (doslova!). Nikita s Madlenkou cvičili jako ďas, ale to už si přečtěte v tréninkovém deníčku:-)

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách