Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

29.-31.8.08

Přiznám se, že v pátek mě po dlouhé době postihla lenora a vůbec, ale vůbec se mi nechtělo jít ven. Pak jsem si dala chvilkový odpočinek a překonala jsem to, takže jsme celá smečka vyrazili do polí za Škvrňanama. Po chvíli jsme potkali krásnou šestiměsíční stafordku - s Madlenkou si hned padly do oka a začaly dovádět, takže se její páníček k nám připojil a šli jsme společně. Feninka se jmenuje Sheila a Madlenka jí okamžitě prohlásila za kamarádku. Sheila si chtěla hrát i s Nikitou, ale ta se tvářila jako důstojná dáma a vždycky jí utekla. Zato Madlátko si užívalo co to šlo a myslím, že Sheila pak spala jako zabitá:-)

V sobotu ráno jsme odvezli páníčka na autobus - odjel nám na celý víkend na hokejbalový turnaj do Blatné, takže jsme zůstaly po dlouhé době jen samy holčičky. Šli jsme se projít na louku pod Homolkou a pak hurá na cvičák. Cvičila jsem s oběma holkama, s Madlenkou ale jen sama, vždycky chvíli, aby se soustředila a nebyla otrávená. S Niki jsme cvičili hlavně povel volno, aport a odložení - za chůze i dlouhodobé. No a nakonec zase oblíbené áčko - oblíbené od té doby co si od něj může odnést peška:-) Nejvíc jsme samozřejmě cvičili agility, ale to si můžete přečíst v agility deníčku - jen se musím pochlubit, že Nikita měla nějaký záchvat skákavosti a šlo jí to naprosto skvělě! Po výcviku jsem nechala holky doma asi hodinku odpočinout a jeli jsme k mojí babičce na návštěvu - tam nejsou psíci moc vítáni, takže holky musely být přivázané na zahradě. Madla si to ale vylepšila tím, že si přitáhla dědovo kladivo a začala hlodat dřevěnou násadu, no naštěstí jsem je šla zkontrolovat a včas jsem jí to sebrala - to by mě děda asi zabil! Od babičky jsme jeli do Vštiše na chatu, kde tenhle víkend přebívali moji rodiče. Tady se holkám moc líbí, procházky po poli s bažantama, koroptvema a občas i srnečkama, lítání po zahradě a večer loudění u grilování:-) Naši měli s sebou samozřejmě i Denisku, ta ale většinu doby spinkala na pelíšku a vzala jsem jí jen na maličkou procházku - ale samotnou, už je opravdu stará a má co dělat sama se sebou....Večer se holkám už viditelně klížily oči, ale pořád musely hlídat zahradu a dohlížet na všechno kolem. Madla už to pak nevydržela a usnula, ale Nikitky štěkání jí stejně budilo. Asi v devět jsme vyrazili na cestu domů, doma se holky jen rychle nakrmily a obě se spokojeně uhnízdily v posteli:-)

V neděli jsme byli raní ptáčátka a už v půl osmé jsme vyráželi na procházku - přes Slovanské údolí, podél Mže do Račic a přes Křimice a pole domů. Cetsou Nikita vyplašila koptve a obrovského bažanta, no a pak systematicky lovila místní kočky, naštěstí bez úspechu - přeci jen jsou kočky dost rychlé a chytré:-) Doma pak holky chrněly až do odpoledne, zatímco já jsme uklízela a pekla a tak - měli totiž dorazit na kafe moji rodiče.....Petr přijel kolem páté (byli čtvrtí, prohráli jen jeden zápas - to jde, ne?) a za chvíli i naši. Holky je samozřejmě vítaly jako uvítací výbor, Madlenka vytrvale nosila hračky a pořád se snažila dostat k nim na gauč:-) Večer jsme pak šli na procházku do Slovankého údolí a cestou jsme se zastavili podívat na těhuli Mailu - už má bříško tak velké, že ho skoro tahá po zemi! No měla by rodit každým dnem, tak uvidíme, kolik těch Mailátek nakonec bude.

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách