Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

21.-22.července

V pondělí jsem si vzala holky na chvíli do práce (aby se ukázaly kolegům a mohly zkontrolovat moji kanceláře) a pak jsme se šli projít kolem řeky Mže a do polí kolem. Cestou zpátky vyhnala Nikita zajíce, teda spíš zajíc vyběhl pře námi (holky si ho nejdřív nevšimly), schoval se a pak vystřelil znovu těsně před Nikitou. Niki ho samozřejmě hnala (bohužel směrem k cestě, na které občas jezdí i auta), ale utekl jí a ona se za chvilku vrátila. Madlenka se chtěla přidat, ale protože jsem se bála, aby jí něco nesrazilo, odvolala jsem jí - zatím na přivolání poslouchá velmi dobře, na rozdíl od černé příšery lovecké Nikity.

V úterý jsme celá smečka vyrazili zase po dlouhé době na cvičák. Petr cvičil s Madlenkou na poslušnosti a já se snažila přesvědčit Nikitu, že je dobrý nápad běhat přes ty překážky, které říkám já a ne přes ty, které se zrovna líbí jí. Byla strašně splašená a nesoustředěná, takže dost shazovala skočky, slalom naprosto nezvládala, no měla jsem vztek hrozný. Ale celkově jsme si zaběhali docela dobře, musíme asi prostě zjednodušit tréninky a soustředit se na jednoduché věci, aby si to Niki lépe zafixovala. Nejvíc mě štvou ty skočky. Zkusili jsme pak rovinku ze skoček tak, že jsem Niki odložila, šla až za třetí skočku a přivolávala ji k sobě. Když jsem jí říkala slovní povely, tak shazovala, když jsem ale jen mávla rukou místo slovního hop, skočila to dobře. Že by cesta? No, jenže v parkuru na mě nekouká - letí prostě dopředu jak torpédo, takže se to moc použít nedá. Madlenka si pak taky zatrénovala i agility, už spojili skočku (nizoučkou) + tunel a další skočku a šlo jí to teda výborně. Zdá se, že aspoň jeden šampion v rodině bude

Žádné komentáře
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách