Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Deníček - Psí kusy

18.-20.července

V pátek jsme měli původně v plánu jen do Třebčic za Lady, ale kvůli počasí jsme to radši přesunuli na jindy.....Vůbec to byl pěkně blbý den, šli jsme aspoň na malou procházku, když to zrovna vypadalo, že chvíli nebude pršet, ale stejně jsme zmokli.

V sobotu jsme vyrazili na výlet do Koněpruských jeskyní, naše smečka se ještě rozšířila o Petrova brášku Jardu. Kolem jeskyní vede krásná naučná stezka Zlatý kůň a vůbec je okoli nádherná krajina - samé louky, křoviska, lesíky a lomy - jeden starý je už úplně zarostlý. Taky je tam stádečko ovcí a koz, které zajímalo především Nikitu - ale naštěstí žádný lovecký incident nebyl. Obešli jsme všichni asi polovinu naučné stezky, cestou jsme se šplhali na skalky (to se líbilo hlavně Nikitě, je to úplný kamzík), hledali trilobity, fotili hmyz....no a holky lítaly, šmejdily po všech zapadlých koutech a Madlenka se snažila nenápadně sežrat všechny kozí bobky.....Kluci pak šli na prohlídku jeskyní a my holky jsme obešli zbytek stezky a příjemně se toulaly po okolí. Potkali jsme taky borderáka, který hlídal to stádečko ovcí a koz - byl docela přátelský, hlavně Nikita se mu moc líbila! Byl to moc pěkný výlet, Český kras je opravdu krásný, takže jsme se rozhodli, že se tam v nejbližší době rozhodně zase vypravíme a prozkoumáme to tam.

V neděli šel Petr na trénink floorbalu a my jsme jeli na louku do Božkova. Potkali jsme cestou pár psíků, ale nechtěli si moc hrát. Holky lovily myši a podařilo se jim vyplašit krásného velkého bažanta - Nikita ho honila, naštěstí jí uletěl přes řeku. Madlenka sice běžela taky, ale evidentně moc nechápala, co se děje - pořád se otáčela na mě, jako by se ptala, co má dělat a co to bylo za velkou divnou lítací věc.......Nikitka se pak chtěla vykoupat v řece a dost se divila, proč na ní tak ječím, aby tam nelezla, když jindy jsem ji tam sama posílala a házela jí klacíky.....Teď má kvůli zánětu močáku s koupáním útrum, což je škoda, protože to byl pro ni dobrý trénink.

Víkend byl moc příjemný, všichni jsme si ho užili, i když Petr pak trošku bojoval s chřipkou, takže v neděli odpoledne už jen ležel v postýlce a potil se. Ale holky ho pečlivě ošetřovaly, hlavně Madlenka - líbalka obecná. Všechny fotky najdete v sekci "Výlety a akce".

Žádné komentáře
 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách