Stránky dvou psích slečinek, aneb pitbul a maďar v akci

O životě a všelijakých psích lotrovinách

Odkazy

Stránky naší výcvikářky Věrky

Věrka má pejsků opravdu dost! Donedávna cvičila se superšikovnou Agátou - mají např. IPO 3 - a teď vychovává nadějného malého maliňáčka Ayra Destemydo. Ayro je pěkný drak, tak jsem zvědavá, jak se jim bude dařit a doufám, že jim budu jednou moct fandit na nějakých velkých závodech!!!!

Barča, Ajax a Clarisa

Další kamarádi ze cvičáku. Ajax je šikula šikovný, hlavně se mu daří pachové práce, a Clarisa je nadaná všestranně, ale ještě je to mládě mladé a na úspěchy zatím čeká.

Naše fotogalerie

Přehled většiny našich fotek na "Rajčeti".

cvičák Křimice

www.zkokrimice.cz - náš cvičák, kde trávíme strašnou spoustu času, takže jsou naši psi asi cvičení, nebo ne?

Server o dogtrekkingu

http://www.klubagility.cz

www.klubagility.cz jsou oficiální stránky Klubu agility ČR, jehož jsme členy.

Prodejna Dalmatho

www.dalmatho.cz  jsou stánky obchodu se zvířecími potřebami, kde už několik let nakupujeme a kde nám vždycky dobře poradí, cokoli objednají a zařídí. Můžu jen doporučit, lepší opravdu neznám!

http://www.bohemia-jewellery.ic.cz

www.bohemia-jewellery.ic.cz - domovské stránky chovatelské stanice BOHEMIA JEWELLERY, kde najdete mimo jiné rodinu naší Nikity.

Psí útulek

Pokud byste chtěli dát domov opuštěnému pejskovi, určitě se na tyhle stránky podívejte.

Obrana

Obrana

Kukátko

Kukátko

Pitbul "Letící ucho"

Pitbul "Letící ucho"

Další agility aktivity

V sobotu odpoledne jsme se jeli zase trošičku předvádět:-) Protože nás obecní úřad v Křimicích dost podporuje, na oplátku se snažíme pomáhat s programem na jejich akcích - tentokrát to byly Zámecké slavnosti. Prostor na parkur byl opravdu omezený, takže jsme například museli zatočit tulen kolem studny, ale nějak to šlo. Nejdřív jsem běžela s Madlenkou tunely a skočku - šlo nám to krásně, Madlenka byla moc šikovná. Pak si odběhali ostatní malí psíci - Nikita se tak těšila, že celou dobu kvílela a nakonec jí začala z vypětí téct krev z čumáčku (jako lidem z nosu...). Když jsem jí pustila, tak si za velkého ohlasu publika proběhla několik překázek sama - ani jednu skočku neshodila! Na přivolání pak milostivě přišla a běželi jsme spolu - to už šla nějaká ta skočka dolů a nepodařil se nám náběh na kruh, ale jinak dobré a pro publikum vtipné:-)

 
Stránky dvou psích slečinek, amerického pitbullteriéra Nikity a maďarské ohařky Madlenky, o životě a všelijakých psích lotrovinách